Acil Sağlık Hizmetlerimiz

Acil sağlık gerektiren durumlarda hayat kurtaran mükemmel ve profesyonel acil hizmetler

acil sağlık hizmeti

Acil Tıbbi Hizmetler

Yaygın ambulans ağı, tüm yurda yayılmış hastaneler ve anlaşmalı kurumlar aracılığı ile 7/24 aralıksız hizmet.

yerinde müdahale

Yerinde Müdahale

Hastaneye gitmekte zorlanan ve gidemeyen hastalara yerinde muayene hizmetleri ve tedavileri.

uluslararası hasta transferi

Uluslararası Hasta Transferi

Dünyanın neresinde olursanız olun, sizin oradan alınmanızı sağlıyor, gerekli tıbbi bakım ve tedavi altında ve tamamıyla güvenli bir şekilde, uygun uçak veya helikopterlerle transferinizi organize ediyoruz.

medikal refakat

Medikal Refakat

Başka bir noktaya transfer olan hastaların yolculukta tıbbi bakımlarının sürmesi için profesyonel sağlık desteği.

kronik hastalık takibi

Kronik Hastalık Takibi

Evde Bakım hizmetleri dışında verilen teletıp hizmeti ile Hipertansiyon, Şeker Hastalığı gibi hastalıklar uzaktan sürekli takip altında tutulmaktadır.

medikal danışmanlık

Medikal Danışmanlık

Sağlıkla ilgili danışmak istediğiniz bütün konularda merkezimize telefonla veya mail yolu ile ulaşarak tıbbi danışmanlık alabilirsiniz.

organizasyon hizmeti

Organizasyon Hizmeti

Maç, konser ve çeşitli etkinliklerde tam teşekküllü sağlık hizmeti.

4449724

444 9 724

Acil Sağlık ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Türkiye’nin Medikal Sağlık Merkezi

Acıbadem Mobil Sağlık

7/24 sağlık hattı

7/24 Sağlık  |  444 9 724

Hastaların sağlıkla ilgili danışmak istedikleri bütün konularda merkezimize telefonla ulaşmaları halinde, anlık olarak merkezimizde tıbbi danışmanlık hizmeti verilmekte ve hastalar bilgilendirilmektedir. Gerekli durumlarda acil sağlık ambulans yönlendirmesi yapılmakta veya sağlık danışma hattı ile ilgili bölümlere yönlendirililir.

online hizmetler

Online Hizmetler

Acıbadem Mobil Sağlık, gerçekleştirdiği ve uygulamakta olduğu online projeler ile kullanıcılara en güvenilir sağlık bilgisini ulaştırıyor.

Medikal Danışmanlık

Yaşam kendiliğinden akarken birçok tıbbi sorun karşımıza çıkmakta ve genellikle ne yapabileceğimize dair bilgilerimiz sınırlı kalmaktadır. Hastaların sağlıkla ilgili danışmak istedikleri bütün konularda tıbbi danışmanlık hizmeti verilmekte ve hastalar bilgilendirilmektedir.

medikal danışmanlık
yaygın ambulans ağı

Acil Tıbbi Hizmetler

Yaygın ambulans ağı, tüm yurda yayılmış hastaneler ve anlaşmalı kurumlar aracılığı ile 7/24 aralıksız ihtiyaç olan her yerde acil sağlık ve acil tıbbi hizmetler veriliyor. Hastaneye gitmekte zorlanan, gidemeyen hastalara yerinde (evde, işyerinde vb. ) muayene hizmetleri verilmekte, tedavileri uygulanmaktadır. Hastanın bulunduğu bir yerden diğer bir yere sadece Türkiye’nin değil dünyanın her yerinden bir başka noktasına tıbbi bakım ve tedavi altında transferi sağlanabilmektedir. Bu amaçla kara ambulansları dışında hava (helikopter ve uçak ambulanslar) ve deniz ambulansları da organize edilmektedir.

Dedike Ambulans

Merkezi yerleşime uzak veya kalabalık yaşam söz konusu olan bölgelerde her türlü acil sağlık durumunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, gerektiği durumlarda hastaların tedavi veya naklini sağlayabilecek doktorlu veya paramedikli ambulans hizmeti sunmaktayız. Dedike ambulanslar belirli bir alan içerisinde konuşlanmış olup çok acil durumlar haricinde belirlenen alan dışına çıkmamaktadır.

dedike ambulans

Hızlı & Güvenilir Acil Sağlık Hizmeti

Telefona yanıt süresi: 5 saniye

Üyelerin sağlıkla ilgili danışmak istedikleri bütün konularda merkezimize telefonla ulaşmaları halinde anlık olarak merkezimizde bulunan danışma hattı tarafından tıbbi danışmanlık hizmeti verilmekte ve hastalar bilgilendirilmektedir.

telefona yanıt süresi
vakaya ulaşma süresi

Vakaya ulaşma süresi: 15-20 dakika

Yaygın ambulans ağı, tüm yurda yayılmış hastaneler ve anlaşmalı kurumlar aracılığı ile 7/24 aralıksız ihtiyaç olan her yerde acil sağlık ve tıbbi hizmetlerimiz ortalama 15-20 dakika içerisinde hastaya veya vakaya ulaşmaktadır (Mücbir sebepler haricinde).

Ambulans Hizmetleri

İstanbul ve Bursa illerinde kendi ambulanslarımız ile hizmet vermekteyiz. Acil yardım ambulanslarımız doktorlu ve paramedikli hasta nakil ambulanslarımız paramedikli ve acil tıp teknisyenli olarak hizmet vermektedir. Tüm ambulanslarımız Ambulans hizmetleri yönetmeliğinin belirlediği standartların üzerinde hizmet vermektedir. Kullanmakta olduğumuz ekipmanlar tüm dünyaca kabul edilen markalardır. Yoğun bakım vb. riskli hasta taşınması gereken durumlarda 9 saat ve üzeri hizmet verebilmekteyiz.

ambulans hizmetleri
yerinde müdahale

Yerinde Müdahale

Acil Yardım ambulanslarımız doktorlu olarak görev aldığı için basit rahatsızlıklarda hastalarımızı hastaneye nakletmeden evlerinde tedavileri planlanabilmekte veya tedavi edilebilmektedir.

Sabit Nokta Kurulumları

Kurumların yaptığı iş koluna görev alacak personelin niteliğine ve kurumların taleplerine bağlı olarak değişmekte olup basit bir revir veya hastane acil servisi kadar donanımlı revir kurulumları yapılabilmektedir.

revir kurulumu
organizasyon hizmeti

Organizasyon Hizmetleri

Organizasyonların içeriğine göre doktorlu veya paramedikli ambulanslar organizasyon alanı içesinde oluşabilecek rahatsızlıklara müdahale için görevlendirilmektedir. Düğün, konser, halı saha maçı vb. bir çok organizasyona ambulans görevlendirilmesi yapılabilmektedir.