SAĞLIK İÇİN İLK NOKTA

Acıbadem Health Point Gold üyeliği kapsamında tüm sağlık ihtiyaçlarınız için tek bir erişim noktası sunuyoruz. Mobil Uygulama üzerinden adres bilgisi vermeden ambulans talebinde bulunabileceğiniz gibi aşağıdaki sağlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Acil Ambulans Hizmeti

Tıbbi Danışmanlık

Evde Hemşirelik Hizmeti

Uzman Doktor Muayenesi

Mobil Check Up Silver

Acıbadem Sağlık Grubu Özel İndirimi

Acıbadem Health Point Gold Üyeliği ile

Tıbbi Danışmanlık

Evinizde, işyerinizde veya herhangi bir yerde başınıza gelebilecek yanık, kaza, kesik vb. acil durumlarda, 444 9 724 numaralı Tıbbi Danışma hattımızı aradığınızda doktor ve sağlık ekiplerimiz durumunuzun aciliyetine göre tıbbi görüş bildirecek, Acil Ambulans ihtiyacınız var ise yönlendirecek ve ambulans ulaşana kadar telefonda yaşam desteği verecektir.

medikal danışmanlık
acil sağlık hizmeti

Acil Ambulans Hizmeti

Doktor, acil tıp teknisyeni (paramedik) ve ilk yardım eğitimli sürücü ile 9 saate kadar yoğun bakım hizmeti verebilen, uluslararası standartlara sahip ambulanslarımızdan, acil durumlarda geniş ulaşım ağı sayesinde en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen 32 parametre dahilindeki herhangi bir acil sağlık sorununuzda 7 gün 24 saat Yılda 3 defa Acıbadem Healthpoint uygulaması üzerinden veya 444 9 724 üzerinden ambulans çağırabileceksiniz. Acil olarak nitelendirilmeyen durumlar için ise yine 3 defa olmak üzere bir yıl içerisinde toplam 6 defa ambulans hizmetimizden faydalanma hakkınız olacaktır.

Evde Hemşirelik Hizmeti

İstanbul il sınırları içerisinde yılda 1 kez Hemşirelik Hizmeti’nden (Enjeksiyon, kan alma, serum takma,  pansuman vb.) yararlanma hakkınız olacaktır.

Uzman Doktor Muayenesi

Üyeliğiniz boyunca dilediğiniz bir tarihte, dilediğiniz bir Acıbadem Hastanesinde, Uzman Doktor branşında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, 1 adet muayene hakkınız bulunmaktadır. Bu muayene hakkınızı Dahiliye, Kardiyoloji, KBB, Göz gibi tercih edebileceğiniz 14 farklı branşta kullanabileceksiniz.

Üstelik Mobil Check Up Silver Ücretsiz

Üyeliğiniz boyunca siz veya aynı adreste sizinle yaşayan bir yakınınız için belirttiğiniz adreste sağlık ekiplerimiz sizi ziyaret edecek ve aşağıdaki tetkikleri yapacaktır.

  • EKGTam İdrar Tahlili, Kolesterol
  • Tam Kan Sayımınız, GlukozKreatinin ve Üre Azotu
  • TSH, T3 ve T4
acıbadem health

Acıbadem Sağlık Grubu Özel İndirimi

Üyeliğiniz boyunca Acıbadem Sağlık Grubu hastane ve Tıp merkezlerinde çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Acıbadem Health Point Gold Üyeliğiniz Başladıktan Sonra;

Acıbadem Health Point uygulamasını indirin.

Uygulamanın konumunuza erişimine izin verin.

Profil bölümünde ‘Düzenle’yi’ tıklayarak kimlik ve iletişim bölümünü eksiksiz doldurup güncelleyin.