Platinium

Mobil Check Up Platinium:
En Kapsamlı ve Özel Check Up Paketimiz

Mobil Check Up Platinium en kapsamlı ve en özel check up paketimiz. Çünkü radyolojik tetkikleriniz ve laboratuvar tahlilleriniz bulunduğunuz yerde Mobil Ekiplerimiz tarafından 30 dakika içinde tamamlanıyor.

Mobil Check Up Platinium

EKG, Akciğer Grafisi çekiminizi ve laboratuvar tahlillerinizi evinizde veya iş yerinizde gerçekleştiriyoruz. Sonuçlarınızın çıkmasından sonra doktorumuz gelip yine bulunduğunuz yerde Check up muayenenizi gerçekleştirip tahlillerinizi yorumluyor.

Tetkik ve Tahlilleriniz tamamlandıktan sonra da size premium destek vermeye devam ediyoruz. 7 gün 24 saat arayabileceğiniz bir Tıbbi Danışma Hattı sayesinde acil veya acil olmayan sağlık şikayetleriniz ile ilgili doktor ve sağlık personellerimiz ile görüşebileceksiniz.

Mobil Check Up Platinium: Laboratuvar Tahlilleri

Kolesterol Kontrolü

Sonuç: Kalp hastalığı için risk faktörlerini ortaya çıkarmak için Total Kolesterol, HDL ve LDL testlerinize ve kandaki yağ oranı için Trigiliserid sonuçlarınıza bakılır.

Şeker Hastalığı Kontrolü

Sonuç:  3 aylık ortalama kan şekeri düzeyiniz hakkında bilgi sağlayan HbA1c testiniz ve şeker hastalığının ön tanısı için Glukoz (Açlık) testiniz yapılır.

Vücut ve Tiroid Hormonu Kontrolü

Sonuç: Vücut için önemli olan 3 vitamin; Dvitamini, B12 ve Kalsiyum testleriniz yapılır. Tiroid bezlerinin kontrolü için TSH, T4, T3 testleriniz yapılır.

spor check up test tüpü

Karaciğer ve Böbrek Sağlığı Kontrolü

Sonuç: Böbrek rahatsızlıklarının kontrolü ve fonksiyonlarının değerlendirilmesi için GFR ve Üre Azotu (BUN) testinize bakılır. Karaciğer ve safra kesesi hastalıklarına ilişkin ALT SGPT, AST SGOT ve Bilirubin kan testiniz yapılır.

Kan Hastalıkları Kontrolü

Sonuç: 24 parametrede kan hastalıkları başta olmak üzere genel sağlık durumunuzun kontrolü için Tam Kan Sayımınıza bakılır.

Genel Enfeksiyon Kontrolü & PSA Testi

Sonuç: Genel olarak enfeksiyon göstergelerine CRP, sedimantasyon ve idrar tahlili ile bakılır. Sarılık hastalığının ön tanısı için Hepatit B s Antijeni (HBsAg) ve Anti HBs testiniz ve Erkekler için Prostat Kanserini  araştıran PSA testinize bakılır.

Kişiselleştirilmiş Danışma Özelliği

Mobil Check Up Platinium ile tetkik ve tahlillerinizi birebir telefon görüşmesiyle size en uygun zamana göre planlayın. Evinizin rahatlığınızdan vazgeçmeden, işinizden ayrılmadan bulunduğunuz yere gelen mobil ekibimiz 30 dakika içinde tüm tetkik ve tahlillerinizi tamamlıyor.

Günlük koşuşturmalardan, iş yoğunluğumuzdan ya da farklı önceliklerimizden dolayı sağlığımıza vakit ayıramıyorsanız, Evinizde veya iş yerinizde uygulanan Mobil Check Up Platinium size zamandan kazandırdığı gibi paket içerisindeki tetkik ve tahlillerinizi yorumlatma ve takip etme olanağı sağlayacaktır.