kurumsal sağlık

İş Sağlığı

Acıbadem Mobil, işi sağlık olmayan kurumlara doktor ve hemşire ile kurumsal sağlık hizmeti veriyor. Sizi tanıyan doktor ve ekibimizle iş gücü, eğitim ve zaman kaybının önüne geçiyoruz. İşverenin, iş gücü kaybını ve çalışanlarının sigorta maliyetlerini minimuma indirmeyi hedefliyoruz.

işte doktor

Doktor Hizmeti

Tecrübeli Acıbadem Mobil doktorları tarafından güvenli ve konforlu kurumsal sağlık hizmetleri iş yerinizde. Eğitimli doktorlarımız ile çalışan personelin izin süreçlerinin tam takibi ile çalışan verimliliğini ve çalışanlarınızın sağlığını artırın.

işte ambulans

Ambulans Hizmeti

Yerel ve uluslararası organizasyonlarda profesyonel ekipleri ve yoğun bakım donanımlı ambulansları ile kurumsal sağlık hizmeti veriyoruz. Ambulanslarımız acil durumlarda çalışanlara hemen müdahale ederek ileri teknoloji ile donatılmış, 9 saate kadar yoğun bakım hizmeti verir.

işte hemşirelik

Hemşirelik Hizmeti

Yaptırmanız gereken bir tahlil veya tıbbi bir bakım olduğunda iş yerinizde de yanınızdayız. Çalıştığınız yerden çıkmadan hemşirelerimiz ve sağlık uzmanları bakım ve tedavi konforunu ayağınıza getiriyor. İş yerinde ve ofisinizde konforlu tedavi ve kurumsal sağlık bakımı Acıbadem Mobil’de.

iş güvenliği

İş Güvenliği

Acıbadem Mobil güvencesiyle kurumunuza iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı bulundurun. Çalışanlarınız için ileri teknolojimiz ve uzman kadromuzla en yüksek kurumsal sağlık hizmet kalitesini sağlıyoruz.

mobil check up

Mobil Check Up

Mobil Check-up hastanede sunulan Check-up hizmetinin iş yerinizde sunulabilecek en uygun halini iş yerinize getiriyor. Mobil Check-up’ın tercih edilmesinin en önemli nedeni, kurumlara sağladığı zaman ve iş gücü tasarrufudur.

laboratuvar hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Çalışanlarınızın sağlık kontrolleri iş yerinde yapılsın, zaman ve iş gücü kaybetmeden verim artsın.

organizasyon ve etkinlik

Organizasyon & Etkinliklerde Sağlık

Yerel ve uluslararası organizasyonlarda profesyonel ekipleri ve yoğun bakım donanımlı ambulansları ile acil sağlık hizmeti, revir kurulumu, sağlık tırı hizmeti veriyoruz. Konser, spor karşılaşması, fuar, seminer/sempozyum, yarışma, vb. organizasyonlara hizmet verilmektedir.

eğitim hemşireliği

Eğitim Hemşireliği

Acıbadem Mobil Eğitim Hemşireliği Hizmetini birçok şehirde koordine edip, gerçekleştirmektedir. Gerek ilaç sektörü için, gerek medikal beslenme, vitamin, mineral ve bitkisel ürün sektörlerinde doğabilecek hemşirelik hizmetleri gereksinimine yönelik bir öneridir.

çalışan eğitimi

Çalışanlar İçin Eğitim

Acıbadem Mobil, kurumsal sağlık eğitimleriyle iş yerinizde çalışanlarınızın sağlık bilincini ve standardını yükseltiyor. Sağlıklı çalışan bağlılığı ve çalışan verimliliğini en iyi eğitimlerle sizlere sunuyoruz.

işte ergonomi

İşte Ergonomi

İşte Ergonomi fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Çalışanlarınızın rahat, kolay ve sağlıklı bir şekilde üretim yapması için ofis ve iş yeri düzeninizi kuruyoruz. İş yerini ortamını çalışanların hoşuna gidecek ve onları mutlu edecek bir ortama dönüştürür.

iş yerinde diyetisyen

İşte Diyetisyen & Beslenme

Hizmetimiz Uzman Beslenme ve Diyetisyenler tarafından gerçekleşir. Çalışanların vücut kompozisyonu analizi ve kilolarına göre kişiye özel beslenme tedavisi uygulanır. Diyetisyen tarafından sağlıklı beslenme ve/veya beslenmeye yönelik güncel konular ile ilgili eğitimler verilir.

işte psikolojik danışmanlık

İşte Psikolojik Danışmanlık

Yoğun iş temposuyla çalışılan kurumlarda, Uzman Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar tarafından kişiye özel, bireysel psikolojik danışmanlık ve kurumsal sağlık hizmeti verilmektedir.

revir kurulumu

Revir Kurulumu

Kurumların yaptığı iş koluna görev alacak personelin niteliğine ve kurumların taleplerine bağlı olarak değişmekte olup basit bir revir veya hastane acil servisi kadar donanımlı revir kurulumları yapılabilmektedir.

hasta transfer

Hasta Transfer

Dilediğiniz taktirde yurtiçi veya yurtdışı hasta transportu da Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nin organize ettiği hava ambulanslarımız ve kara ambulanslarımız ile kurumsal sağlık hizmetimiz gerçekleştirilebilmektedir.

Formu doldurun, sizi arayalım!