anne bebek eğitimi

Anne Bebek Eğitimi

Doğum sonrası dönemde anne ile bebeğin yeni hayatlarına uyum sağlamasına destek olmak ve olası sorunlarla baş edebilmesini sağlamak amacıyla uygulamalı eğitim ve bireysel sağlık hizmeti sunuyoruz.

evde doktor

Evde Doktor

Hasta ve sağlıklı bireylerin tıbbi gereksinimlerine yönelik ilgili branşlarda evde doktor muayene hizmeti ve bireysel sağlık sunuyoruz.

evde hemşirelik

Evde Hemşirelik

Enjeksiyon, kan alma, serum takma ve takibi, pansuman ve yara bakımı, sonda uygulaması, EKG çekimi vb. hizmetleri nitelikli ve deneyimli hemşireler ile sunuyoruz.

alife

ALIFE

ALIFE yaşam boyu sağlık ve sürekli bakım merkezimiz ile tedavi, bireysel sağlık bakım ve rehabilitasyon hizmetleri sunuyoruz.

fizik tedavi ve rehabilitasyon

Evde Fizik Tedavi & Rehabilitasyon

Doğuştan veya sonradan oluşmuş; kas, kemik ve eklemlere ait travmatik romatizmal ve nörolojik rahatsızlıklara karşı uygulanan fizik tedavi hizmetlerini, fizyoterapistlerimiz ile bulunduğunuz yerde bireysel sağlık hizmeti olarak sunuyoruz.

uzun dönem hasta bakımı

Uzun Dönem Hasta Bakımı

Bireysel sağlık hizmeti ihtiyacı doğrultusunda nitelikli ve deneyimli hemşirelerimiz veya bakım personellerimiz ile 12 veya 24 saatlik düzenlemeler ile bakım hizmetini bulunduğunuz yerde sunuyoruz.

kronik hastalık yönetimi

Kronik Hastalık Yönetimi

Kronik hastalık yönetim sistemlerimiz bireysel sağlık hizmeti ile diyabet, tansiyon ve kardiyoloji takipleri yaparak anlık bilgilendirme yapıyoruz.

diyetisyen

Diyetisyen

Beslenme düzeni değişikliği gereksinimlerinde ve kronik rahatsızlıklar nedeniyle özel beslenme ihtiyacı duymanız durumunda bulundupunuz yerde diyetisyen hizmeti sunuyoruz.

medikal danışmanlık hizmeti

Medikal Danışmanlık Hizmeti

Medikal Çağrı Merkezi doktorlarımız ile acil durumlarda ambulans ulaşana kadar telefonda yaşam desteği sağlıyoruz. Acil olmayan durumlarda ise sağlığınız ile ilgili sorularınızı yanıtlıyoruz.

yara bakım hizmeti

Yara Bakım Hizmeti

İleride oluşacak doku kaybını önlemek, dokunun tekrar canlanmasını sağlamak, fizyolojik iyileşmeye en yakın formu yakalamak ve enfeksiyon riskini önlemek için yara bakım hizmetini bulunduğunuz yerde sunuyoruz.

ambulans hizmeti

Ambulans Hizmeti

Doktor, paramedik ve ilk yardım eğitimi sertifikalı sürücüden oluşan deneyimli medikal ekibimiz ile, 7gün 24 saat ambulans hizmeti sunuyoruz.

evde check up

Evde Check Up

Yaş ve cinsiyete göre henüz ortaya çıkmamış sağlık sorunlarının saptanması için bulunduğunuz yerde check up hizmeti sunuyoruz.

hasta transfer

Hasta Transfer

Deneyimli medikal ekibimiz önderliğinde yurtiçi veya yurtdışı hasta nakil hizmetleri ve bireysel sağlık hizmetleri sunuyoruz.

psikolojik danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Özellikle kronik hastalıklarda, onkolojik hastalıkların evrelerinde, ameliyat sonrası uyum sürecinde, ileri yaş ve doğum sonrası dönemde kişilerin ruhsal durum değişikliklerini önlemek ve yeni durumu ile baş etmesine yardımcı olmak için yerinde psikolog hizmeti sunuyoruz.

laboratuvar testleri

Laboratuvar Testleri

Sağlık hizmetini bulunduğu yerden almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşım sıkıntısı yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş hastalarımıza, ihtiyacı olan kişilere bulundukları yerde sunduğumuz sağlık hizmetidir.

Badi Yanımda

Badi telefonunuza indirilen bir yazılımın çok ötesinde bir uygulama. Badi bir sağlıklı yaşam programıdır. Daha iyi bir hayat yaşaman için profesyonel sağlık uzmanları tarafından geliştirildi.

Formu doldurun, sizi arayalım!